אודות

המחוייבות שלנו – להתייחס למשכנתא שלך כאילו היא המשכנתא האישית שלנו!

שטרן משכנתאות הוקמה ב 2011 על ידי עדי שטרן. מאז ועד היום אנחנו מלווים אלפי  נוטלי משכנתאות ומעניקים להם שקט, ביטחון וחיסכון משמעותי.

החזון שלנו הוא לאפשר לכל נוטל משכנתא איכות חיים גבוהה מהבחינה האישית והכלכלית על ידי התאמת המשכנתא באופן מוחלט לצרכים וליכולות שלו כיום ובעתיד.

נשמח ללוות אתכם יד ביד, צעד אחרי צעד, למשכנתא מצויינת שתעניק לכם כלי למינוף וצמיחה במקום נטל כלכלי ונפשי לאורך שנים.

הערכים שמובילים אותנו בדרך

מחויביות

אנחנו מחוייבים ללקוחות שלנו ומתייחסים לכל משכנתא בדיוק כמו שהיינו מתייחסים למשכנתא האישית שלנו.

מקצוענות

אנחנו מצויינים במה שאנחנו עושים ויחד עם זאת תמיד נמצאים עם אצבע על הדופק ומחוייבים ללמוד כל דבר חדש בתחום על מנת לשפר את המשכנתא של הלקוח הבא.

שירותיות

אנחנו מאמינים שלקוח שמשלם לנו ומאמין בנו צריך וחייב לקבל את השירות הטוב ביותר שיעניק לו שקט נפשי במהלך התהליך, ביטחון שהוא בידיים הכי טובות בתחום וחיסכון כספי משמעותי בגובה עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים.

זמינות

אנחנו מבינים את הלחץ שהלווה נמצא בו בתהליך וזמינים עבורו בכל שלב מתחילת התהליך, עד סופו וגם אחרי.

נעים להכיר

עדי שטרן מנכ"ל שטרן משכנתאות, בעל ניסיון של תכנון אלפי משכנתאות בישראל. בעל ידע עצום בכל נושא המשכנתאות בישראל עם הבנה עמוקה בתהליך המימוני והבנקאי בנטילת משכנתא. בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון, רישיון לניהול השקעות מהרשות לניירות ערך,אנליסט, חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל ובאיגוד היועצים לכלכלת המשפחה ומרצה בכיר בתחום המשכנתאות בארץ.

שטרן עדי

מנכ"ל שטרן משכנתאות

אשמח לפגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות מרוצים מספרים עלינו

רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנה שלכם?

מן העיתונות - כתבות
ראיונות בטלוויזיה

איך לקחת משכנתה לבית?

מחירי הדירות חייבים לרדת - כוחות השוק חזקים יותר מכל האינטרסנטים

ניהול סיכונים במשכנתאות

שאלות נפוצות

בשלב הראשון אנחנו מבינים לעומק מי אתם, מה אתם צריכים, מה היכולות שלכם, מה הצרכים שלכם כיום ובעתיד. ההבנה העמוקה מאפשרת לנו לייצר לכם את המשכנתה המושלמת בשבילכם. לאחר מכן נאסוף את המסמכים הדרושים ונכין תיק משכנתה מושלם לבנקים השונים ונגיש לבנקים הנכונים ולסניפים הטובים בכל בנק. בשלב השלישי נבנה לכם , יחד אתכם, תמהיל משכנתה אופטימאלי שמתאים בדיוק לכם כמו כפפה ליד ואז נצא למכרז ריביות אגרסיבי על מנת להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר. כמובן שנלווה אתכם בתהליך בחתימות, שמאות ועד קבלת הכסף מול הבנק.

בוודאי. אנחנו עובדים כבר 13 שנים בתחום. יש לנו קשרים הדוקים עם כל הבנקים כולל הדרגים הכי גבוהים בכל בנק. בנוסף, אנחנו עובדים גם עם כל החברות החוץ בנקאיות וחברות הביטוח.

הניסיון שלנו הוא עצום. ביצענו אלפי משכנתאות מכל הסוגים והמינים. ראינו הכול, פתרנו הכול ואנחנו תמיד עם אצבע על הדופק בשביל להביא לכם כל חידוש אפשריע שיוכל לעשות את המשכנתה שלכם טובה יותר וכלכלית יותר.

יד שנייה, רכישות מקבלן עם ובלי ליווי, בנייה עצמית, הלוואות לכל מטרה, משכנתאות הפוכות, משכנתאות להשקעה בחו"ל, מרכוז הלוואות לתוך המשכנתה

אל תתרגשו. אנחנו מכירים את הנושא הזה היטב. זה שאמרו לכם לא, זה לא אומר כלום. תפנו אלינו ונבין איך הופכים את הלא לכן. אנחנו מומחים בזה

במידה וזאת הדירה הראשונה שלכם – תוכלו לקבל עד 75% משכנתה.

במידה וזאת דירה חליפית – תוכלו לקבל עד 70% משכנתה.

במידה וזאת דירה שנייה ומעלה תוכלו לקבל עד 50% משכנתה. 

יחד עם זאת, יש עוד הרבה פתרונות מימון מעניינים ויצירתיים אותם נוכל להציג לכם. 

הבנק ייבחן את ההכנסות שלכם ויאפשר לכם להחזיר עד 40% מההכנסה נטו שלכם.  במידה ויש לכם הלוואות ליותר מ 18 חודשים אז הבנק יהיה צריך להוריד את ההחזר החודשי הזה מהנטו ואז מזה לקחת 40%. יחד עם זאת, יש גם לזה פתרונות יצירתיים מאוד אז אל תהססו לפנות אלינו עכשיו

ניסיון עצום. קשרים מטורפים. הבנה פיננסית עמוקה. שירות והדאגה למשכנתה שלכם בדיוק כמו למשכנתה האישית שלנו ושל המשפחה שלנו. 13 שנים בשוק בהצלחה רבה. שווה ליצור קשר לפגישת ייעוץ ראשונית

המטרה של הבנק היא להרוויח כמה שיותר כסף מהמשכנתה שלכם. האם אתם רוצים שמי שייעץ לכם על איך לקחת את המשכנתה יהיה עם האינטרס הזה של להרוויח כמה שיותר כסף? זאת התשובה המרכזית לשאלה הזאת.

רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנה שלכם?

עובדים כל הבנקים
מרכז הידע שלנו

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?