הגעתם לגיל השלישי ויש בבעלותכם נכס? מגיע לכם הרבה מאוד כסף לכל מטרה שתרצו.

יש לכם כסף בקירות ואנחנו יודעים לתת לכם אותו בדרך הטובה ביותר שמתאימה בדיוק לצרכים וליכולות שלכם כיום ובעתיד. הבית שלכם יכול להיות הבנק הפרטי שלכם. מגיע לכם לחיות טוב! ואתם יכולים.

אני רוצה פגישת התאמה לפתרון מימון מושלם לגיל השלישי

לקוחות מרוצים מספרים עלינו

צריכים פתרון מימון לגיל השלישי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מן העיתונות - כתבות
ראיונות בטלוויזיה

איך לקחת משכנתה לבית?

מחירי הדירות חייבים לרדת - כוחות השוק חזקים יותר מכל האינטרסנטים

ניהול סיכונים במשכנתאות

שאלות נפוצות

משכנתה הפוכה מתאימה לאנשים בגיל השלישי שמחזיקים בית ומעוניינים להשאיר אותו אבל להוציא ממנו כסף למחייה/טיפול/עזרה לילדים וכיו"ב. תמורת משכון הבית ניתן לקבל סכום כסף בשווי כ 35 עד 50 אחוז משווי הבית. את הכסף לא צריך להחזיר כל חודש (למרות שאפשר) ושנה לאחר פטירת הלווה האחרון, ליורשים יש זמן לכסות את ההלוואה.

לאנשים מעל גיל 55 שמחזיקים בבעלותם נכס נדל"ן ומעוניינים לקבל כסף על חשבון הבית. השימושים העיקריים של משכנתה הפוכה הן: השלמת הכנסה, מעבר לדיור מוגן ללא צורך למכור את הנכס, עזרה לילדים. צרו קשר עכשיו ונקבע פגישת ייעוץ והתאמה ללא עלות או מחויבות.

חברות הביטוח והבנקים ולאחרונה גם חברות חוץ בנקאיות. אנחנו עובדים עם כל החברות ויודעים להתאים לכל לווה את חליפת המימון המושלמת עבורו. 

חד משמעית. ניסיון עצום וקשרים חזקים מאוד. יש לנו את היכולת להתאים לכם פתרון מימון מושלם לגיל השלישי.

השלב הראשון הוא להבין לעומק מה אתם צריכים. יש כיום הרבה פתרונות מימון לגיל השלישי. לאחר מכן לאסוף את המסמכים, להכין תיק מושלם ולהגיש לגופים הנכונים. השלב הבא הוא לדאוג לתנאי המימון ולריביות הכי נמוכות ולהתקדם לחתימות וקבלת הכסף.

אשמח לקבוע פגישת התאמה ללא עלות או מחויבות

עובדים כל הבנקים
מרכז הידע שלנו

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?