הצהרת נגישות

אנו בשטרן משכנתאות מחוייבים למתן שוויון הזדמנויות לאנשים עם צרכים מיוחדים. ולפיכך עיצבנו ותכננו את האתר לעמוד בהנחיות הנגישות. האתר של שטרן משכנתאות  עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו בו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Chrome Firefox ו- Internet Explorer.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. ראו סעיף תפעול האתר להרחבה. מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

עמידה בתקנים

 1. כל העמודים באתר זה כתובים בקוד תקין HTML5. כתיבה בקוד תקין מבטיחה עבודה תקינה של טכנלוגיות מסייעות בהם משתמשים אנשים עם מוגבלות (כגון קוראי-מסך לשימושם של עיוורים).
 2. האתר עוצב בצבעים ניגודיים המאפשרים שימוש מיטבי לכבדי ראייה ועוורי צבעים.
 3. התוכן באתר סמנטי. מכיל כותרות, טבלאות מידע, רשימות, פסקאות, קישורים תקניים, פקדים לטפסים ותיאורי תמונות אם הן בעלות משמעות.
 4. באתר ישנם אזורי תוכן בפריימים המוצגים מאתרים אחרים. אזורים אלה מוגדרים באצמעות title. נגישותם, עם זאת, תלויה באתר המתארח. למשל – פייסבוק באזור הצד בעמודי התוכן.
 5. הטפסים באתר נגישים לקוראי מסך ומשתמשי מקלדת.

התצוגה באתר

 • אפשר לשנות את גודל הטקסטים באתר באמצעות שימוש במקלדת CTRL + או בשימוש בתפריט.
 • הגדלת הטקסט ב-200% תציג את האתר כפי שמוצג במכשירי מובייל – זאת לשם תצוגה מיטבית של התוכן.
 • הרזולוציה המינימלית המומלצת לצפייה באתר היא רוחב 980 פיקסלים. יצוין כי גם ברזולוציה נמוכה מזו האתר ניתן לצפייה.
 • האתר מותאם לצפייה במכשירים ניידים (רספונסיבי)
 • הפונטים באתר הנם סן-סריפיים (sans serifs) – כלומר אינם מכילים קצוות המפריעים לרצף הקריאה.
 • ניתן לגלוש באתר ללא CSS ולקבל תוצאה ראויה.
 • אם אתם רוצים לבצע שינויים אחרים בגודל הטקסטים ובצבעים באתר, תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפדפן. אתם מוזמנים לפעול על פי ההנחיות לשינוי צבעים וגופנים בדפדפן. שינויים אלה ישפיעו על כל האתרים שבהם תצפו באמצעות הדפדפן שלכם. ייתכן שחלק מהאתרים לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.

כיצד להפעיל את האתר באמצעות מקלדת

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור. שימו לב, לחיצה על Tab תעביר אתכם לקישור הבא ולחיצה על Shift + Tab תחזיר אתכם לקישור הקודם.

בנוסף לכך, האתר מאפשר שימוש במקשי קיצור המאפשרים לכם להגיע במהירות לעמודים או לאזורים חשובים באתר.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן בו אתם משתמשים:

 • ב-Internet Explorer, וב-Chrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. לדוגמה, אם תרצו להגיע לעמוד הבית, לחצו Alt+1.
 • ב-Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות על פי הרשימה. לדוגמא לחצו על Alt+shift+1 כדי להגיע לעמוד הבית.

כיצד לגלוש באתר באמצעות קורא-מסך

מידע זה מיועד לגולשים עיוורים או כבדי-ראייה המשתמשים בתוכנת קורא-מסך. באתר מצוינים אזורי תוכן עיקריים וכן נעשה שימוש ב-ARIA לעזרה ביישומים מורכבים כגון קרוסלת מידע בדפים ראשיים, תפריט נפתח, modal להצגת תמונות, טפסים וטאבים.

כל התפריטים בנויים באמצעות רשימות כדי לאפשר התמצאות נוחה.

ליווי ופיקוח הנגשת אתר האינטרנט של שטרן משכנתאות בוצע על ידי חברת חלב ודבש בניית אתרי אינטרנט מתקדמים.

במידה והמשתמש נתקל בבעיה, הוא מוזמן ליצור קשר עם רכז הנגישות של שטרן משכנתאות.

 

פרטי רכז הנגישות מטעם שטרן משכנתאות:

שם: מוטי בוטבול

טלפון: 0542542428

דואר אלקטרוני: [email protected]

ההצהרה עודכנה לאחרונה בתאריך: 18.03.2024

אשמח לפגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות מרוצים מספרים עלינו

רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנה שלכם?

מן העיתונות - כתבות
ראיונות בטלוויזיה

איך לקחת משכנתה לבית?

מחירי הדירות חייבים לרדת - כוחות השוק חזקים יותר מכל האינטרסנטים

ניהול סיכונים במשכנתאות

שאלות נפוצות

בשלב הראשון אנחנו מבינים לעומק מי אתם, מה אתם צריכים, מה היכולות שלכם, מה הצרכים שלכם כיום ובעתיד. ההבנה העמוקה מאפשרת לנו לייצר לכם את המשכנתה המושלמת בשבילכם. לאחר מכן נאסוף את המסמכים הדרושים ונכין תיק משכנתה מושלם לבנקים השונים ונגיש לבנקים הנכונים ולסניפים הטובים בכל בנק. בשלב השלישי נבנה לכם , יחד אתכם, תמהיל משכנתה אופטימאלי שמתאים בדיוק לכם כמו כפפה ליד ואז נצא למכרז ריביות אגרסיבי על מנת להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר. כמובן שנלווה אתכם בתהליך בחתימות, שמאות ועד קבלת הכסף מול הבנק.

בוודאי. אנחנו עובדים כבר 13 שנים בתחום. יש לנו קשרים הדוקים עם כל הבנקים כולל הדרגים הכי גבוהים בכל בנק. בנוסף, אנחנו עובדים גם עם כל החברות החוץ בנקאיות וחברות הביטוח.

הניסיון שלנו הוא עצום. ביצענו אלפי משכנתאות מכל הסוגים והמינים. ראינו הכול, פתרנו הכול ואנחנו תמיד עם אצבע על הדופק בשביל להביא לכם כל חידוש אפשריע שיוכל לעשות את המשכנתה שלכם טובה יותר וכלכלית יותר.

יד שנייה, רכישות מקבלן עם ובלי ליווי, בנייה עצמית, הלוואות לכל מטרה, משכנתאות הפוכות, משכנתאות להשקעה בחו"ל, מרכוז הלוואות לתוך המשכנתה

אל תתרגשו. אנחנו מכירים את הנושא הזה היטב. זה שאמרו לכם לא, זה לא אומר כלום. תפנו אלינו ונבין איך הופכים את הלא לכן. אנחנו מומחים בזה

במידה וזאת הדירה הראשונה שלכם – תוכלו לקבל עד 75% משכנתה.

במידה וזאת דירה חליפית – תוכלו לקבל עד 70% משכנתה.

במידה וזאת דירה שנייה ומעלה תוכלו לקבל עד 50% משכנתה. 

יחד עם זאת, יש עוד הרבה פתרונות מימון מעניינים ויצירתיים אותם נוכל להציג לכם. 

הבנק ייבחן את ההכנסות שלכם ויאפשר לכם להחזיר עד 40% מההכנסה נטו שלכם.  במידה ויש לכם הלוואות ליותר מ 18 חודשים אז הבנק יהיה צריך להוריד את ההחזר החודשי הזה מהנטו ואז מזה לקחת 40%. יחד עם זאת, יש גם לזה פתרונות יצירתיים מאוד אז אל תהססו לפנות אלינו עכשיו

ניסיון עצום. קשרים מטורפים. הבנה פיננסית עמוקה. שירות והדאגה למשכנתה שלכם בדיוק כמו למשכנתה האישית שלנו ושל המשפחה שלנו. 13 שנים בשוק בהצלחה רבה. שווה ליצור קשר לפגישת ייעוץ ראשונית

המטרה של הבנק היא להרוויח כמה שיותר כסף מהמשכנתה שלכם. האם אתם רוצים שמי שייעץ לכם על איך לקחת את המשכנתה יהיה עם האינטרס הזה של להרוויח כמה שיותר כסף? זאת התשובה המרכזית לשאלה הזאת.

רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנה שלכם?

עובדים כל הבנקים
מרכז הידע שלנו

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?