חברת ייעוץ משכנתאות – מה הבדל בין חברת ייעוץ לבין יועץ משכנאות פרטי

אז בואו נתחיל בדבר הכי חשוב וזה שהכי חשוב זה ללכת עם יועץ משכנתאות מקצועי ואמין לבנקים. יועצי משכנתאות מתחלקים לשני סוגים עיקריים – חברות גדולות ויועצים פרטיים. בנוסף, בין לבין יש יצורי כלאיים שנדבר עליהם בהמשך
יועצת משכנתאות בחברת ייעוץ משכנתאות

אז בואו נתחיל בדבר הכי חשוב וזה שהכי חשוב זה ללכת עם יועץ משכנתאות מקצועי ואמין לבנקים.

יועצי משכנתאות מתחלקים לשני סוגים עיקריים – חברות גדולות ויועצים פרטיים. בנוסף, בין לבין יש יצורי כלאיים שנדבר עליהם בהמשך.

יועץ משכנתה פרטי הוא בעצם בנאדם שלמד את המקצוע והוא , ברוב המקרים, עוסק מורשה. רוב הפעילות של יועצים פרטיים היא מפה לאוזן והם מטפלים במספר לקוחות לא רב במיוחד.

היתרונות אצל יועץ פרטי הם:

יחס אישי צמוד (תלוי יועץ כמובן)

זמינות גבוהה

הכרות אישית עם בנקאים

רצון עז לשרת את הלקוחות בדרך הכי טובה כי הם בונים על הפניות של פה לאוזן.

היתרונות אצל חברת ייעוץ גדולות:

מטפלים בדרך כלל במסה גדולה של לקוחות ולכן מחזיקים לא מעט נציגים ויועצים שכירים.

מעוניינים לרוץ עם התיק כמה שיותר מהר על מנת לפנות מקום במערכת שלהם

משקיעים הרבה מאוד בשיווק ופרסום

לעיתים ניתן להוריד את מחיר הייעוץ.

החיסרון הגדול ביותר בחברה גדולה הוא שיש פונקציה שונה לכל תהליך. כלומר, יש אנשי מכירות שתפקידם למכור את הייעוץ ואז כלכלנים או יותר נכון יועצים מתחילים, שמטפלים בתיק. ככה נוצר מצב שבו אתם לא יודעים מה הניסיון האמיתי של מי שמטפל לכם בתיק וזאת כבר בעיה.

הרבה מאוד פעמים אני שומע מאנשים שחברות גדולות מספרות את הסיפור שהן מגיעות עם הרבה לקוחות לבנקים ולכן יש להן כוח מיקוח גדול. בעיניי זה לא נכון מכיוון שלכל לקוח יש את המרווח המינימאלי שהוא יכול לקבל מהבנק. לא משנה מי שולח אותך לבנק, תמיד תוכל להגיע רק למרווח המינימאלי. אם אתה לקוח לא טוב ומסוכן לבנק, לא יעזור לך אם הגעת דרך קבוצה גדולה כזאת או אחרת.

בנוסף, כיום הבנקים מחפשים לתת הלוואות יקרות וגדולות ולא הרבה הלוואות קטנות וממש זולות. ככה זה עובד, הבנקים צריכים לעמוד ביעדים ובמרווחים.

אז כמו בכל מקום, למי שיש יותר כוח ומפרסם יותר חזק יש שם יותר טוב אבל זה לא ככה בעולם הייעוץ הפרטי.

על פי הבנקים, שכסף לא חסר להם, הציבור בכלל צריך להגיע ישירות אליו לייעוץ וכל מה שהם (הבנקים) רוצים זה את טובת הלקוח. כמובן שאת זה הלקוחות החכמים כבר הבינו והם לא מתפתים ללכת אחרי הפרסומים.

בשטרן משכנתאות אנחנו לקחנו את היתרונות מכל מודל וניטרלנו את החסרונות. כלומר, אנחנו חברה מקצועית ורצינית אבל לא גדלנו למימדים בהם יש פונקציה שמוכרת משכנתאות ופונקיות שמטפלות בתיקים. הבעלים, עדי שטרן, מעורב באופן אישי בכל תיק ותיק ומי שעובד אתו הם אנשים שהוא הכשיר באופן אישי ופרטני ובנוסף יוצאי בנקים למשכנתאות שמכירים את המערכת מבפנים.

רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנה שלכם?

עוד מאמרים בנושא

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?