יועץ משכנתאות מומלץ – מוניטין וניסיון בתחום הפיננסי בהחלט חשוב ללקוחות קצה

לפני כמה שנים, וגם כיום לעיתים נדירות, אנשים שואלים: למה לקחת יועץ משכנתה פרטי אם יש יועץ משכנתאות בבנק? אז בואו נעשה סדר בדברים,הבנק הוא גוף מסחרי שנסחר בבורסה לניירות ערך ומטרתו היא – להרוויח כמה שיותר כסף. זאת עובדה!
יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות פרטי בישראל זה מקצוע ללא רגולציה.

מצד אחד זה אחד המקצועות החשובים ביותר שיש בעולם הפיננסי ומצד שני כל אחד יכול להיות יועץ משכנתאות.

אחד המרכיבים החשובים בתחום הוא ניסיון. אתם רוצים יועץ עם ניסיון שביצע כבר מאות או אלפי תיקי משכנתה. שראה את רוב הדברים ובעיקר יודע לפתור את הבעיות שיכולות לצוץ בדרך,כי הוא פשוט נתקל בהן בעבר וכבר פתר אותן בעבר.

דבר נוסף שאתם רוצים שיהיה ליועץ המשכנתאות שלכם זה ניסיון בשוק הפיננסי מכיוון שמשכנתה זה מוצר פיננסי בשוק משתנה ולכן הבנה בתחום היא חשובה ביותר. לדוגמה, הבנה של המצב המאקרו כלכלי בעולם וההשפעות שלו על הכלכלה בישראל בכלל ועל מה שנוגע במשכנתה בפרט הם חשובים מאוד וניתן על ידי זה להבין האם יש צורך למהר לקחת את המשכנתה או שווה להמתין. הםא להצמיד למדד או לא להצמיד למדד. האם לקבע הרבה כסף בריבית קבועה או דווקא ללכת על ריביות משתנות ולהמתין שהריביות ירדו עוד ואז לבצע מחזור.

אני יכול לספר עלי, שניסיון עצום בשוק ההון של שנים רבות, עוזר לי רבות בתחום וניסיון של אלפי משכנתאות הביא אותי למצב שאין דבר כזה שתיק נתקע באמצע הדרך. כן, תמיד יש מהמורות אבל בסופו של דבר, מדובר על משכנתה והמקרים, גם אם הם מורכבים, כבר קרו בעבר.

דבר נוסף שהוא מאוד חשוב כיום, בתקופת הרשתות החברתיות, הוא לראות כמה זמן העסק או היועץ כבר עובד. לשמחתי הרבה, אי אפשר להצליח בתחום הזה היום אם לא ממש טובים. יועצים לא טובים פשוט נפלטים מהשוק כתוצאה מביקורות רעות של לקוחות לא מרוצים. אני באופן אישי ממש גאה על התקופה הארוכה בה העסק עובד ומשרת אלפי לקוחות מרוצים בשלב הכי קריטי בחיים הכלכלים שלהם.

יועץ משכנתאות זאת משרת אמון. אתם חייבים שיהיה לכם אמון ביועץ שלכם ולכן חשוב להבין מול מי אתם עומדים לפני שאתם נכנסים לתהליך. יועץ טוב הוא יועץ עם ניסיון כלכלי גדול, מוניטין של עסק איכותי ובעל ניסיון גדול של אלפי משכנתאות.

ישנם גם יועצים חדשים טובים מאוד רק חשוב לוודא שהם מלווים על ידי יועץ וותיק ומקצועי.

רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנה שלכם?

עוד מאמרים בנושא

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?