יש לכם הלוואות מחוץ למשכנתה וההחזרים החודשיים חונקים אתכם? הגעתם למקום הנכון!

אנחנו יודעים לקחת את כל ההלוואות שלכם, לאחד ולמרכז אותן לתוך המשכנתה. על ידי ביצוע מקצועי ומהיר תוכלו להוריד את ההחזר החודשי בצורה דרמטית ולחזור לנשום כלכלית. 

אני רוצה להוריד את ההחזר החודשי באופן מידי

לקוחות מרוצים מספרים עלינו

יש לי הלוואות ואשמח לראות איך אני מוריד החזר וחוסך כסף.

מן העיתונות - כתבות
ראיונות בטלוויזיה

איך לקחת משכנתה לבית?

מחירי הדירות חייבים לרדת - כוחות השוק חזקים יותר מכל האינטרסנטים

ניהול סיכונים במשכנתאות

שאלות נפוצות

מרכוז הלוואות זה מתן אוויר כלכלי! אם יש לכם נכס ויש עליו משכנתה, אתם יכולים לקחת את כל ההלוואות שיש לכם מחוץ למשכנתה  (כרטיסי אשראי, בנקים, חברות שונות, מינוס וכיו"ב) ולמרכז את הכול לתוך המשכנתה ועל ידי כך להוריד את ההחזר החודשי בצורה דרמטית. היתרון הגדול של משכנתה זאת יכולת פריסת השנים. החיסרון הגדול של הלוואות מחוץ למשכנתה זה התקופה הקצרה שלהם וההחזר החודשי הגבוה. על ידי איחוד הלוואות- מורידים את ההחזר החודשי, יש רק החזר חודשי אחד ומחזירים את האוויר והשליטה אליכם. צרו קשר עכשיו ובעוד זמן קצר מצבכם יהיה הרבה יותר טוב.

יש לנו ניסיון עצום. עשינו את זה אלפי פעמים ונחנו יודעים בדיוק מה לעשות ואל מי לפנות על מנת לייצר לכם בדיוק מה שאתם צריכים במהירות האפשרית. צרו קשר עכשיו ותראו בעצמכם.

בשלב הראשון ניפגש אתכם ונבין לעומק בדיוק מה מצב המשכנתה שלכם?, כמה הלוואות יש לכם ואיפה? 

ננתח את המצב ונבנה תוכנית מימון מושלמת שלוקחת בחשבון את הצרכים והיכולות שלכם ונוציא אותה אל הפועל כשאתם לא צריכים לעשות כלום מלבד להביא מסמכים ולהגיע לחתום. צרו קשר עכשיו ותחזרו לנשום כלכלית.

בוודאי! אנחנו עובדים עם כולם כולל כולם כבר שנים ארוכות. יש לנו את כל הפתרונות לכל המצבים ואנחנו נשמח לתת לכם שירות מקצועי ומהיר שישחרר אתכם מעול ההחזר החודשי.

במידה ולא הצלחנו, לא תשלמו שכר טרחה. אנחנו מספיק מנוסים להיכנס לעבוד על תיקים שאנחנו יודעים שבכוחנו להעביר (ויש לנו כוח:)

כל מקרה לגופו. בעזרת הידע, הנסיון והקשרים אנחנו יודעים להעביר גם תיקים כאלה ועשינו זאת בהצלחה פעמים רבות אז יש תקווה. 

אני רוצה לשמוע יותר על תהליך מרכוז הלוואות

עובדים כל הבנקים
מרכז הידע שלנו

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?