יש לכם משכנתה ולא בדקתם האם שווה לכם למחזר אותה? אתם כנראה מפסידים כסף ברגעים אלה. אבל אל דאגה, הגעתם למקום הנכון.

משכנתה היא מוצר פיננסי בשוק משתנה. כשהשוק משתנה, אפשר וצריך לעשות שינויים במשכנתה שיכולים לחסוך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים (תלוי בגובה המשכנתה). אז אם יש לכם משכנתה ואתם רוצים שנבדוק לכם אותה בצורה מקצועית ללא עלות או התחייבות, תדברו איתנו עכשיו.

אני אשמח לבדוק את המשכנתה שלי בצורה מקצועי

לקוחות מרוצים מספרים עלינו

רוצים לבדוק האם אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים במשכנתה?

מן העיתונות - כתבות
ראיונות בטלוויזיה

איך לקחת משכנתה לבית?

מחירי הדירות חייבים לרדת - כוחות השוק חזקים יותר מכל האינטרסנטים

ניהול סיכונים במשכנתאות

שאלות נפוצות

כשלוקחים משכנתה, לא מתחתנים איתה. בכל פעם שיש הזדמנות בשוק הפיננסי, שווה לנצל אותה ולמחזר את המשכנתה או חלקים ממנה. בעצם זה אומר לקחת כסף בריבית גבוהה ולהחליף בריבית נמוכה יותר.

כל בנאדם שיש לו משכנתה יכול למחזר אותה או חלקים ממנה בכל שלב. אפשר למחזר כל יום באופן עקרוני.

כשאתם ממחזרים אתם מרוויחים והבנק מפסיד. מדובר על הרבה מאוד כסף ולכן ברור שהבנק יגיד לכם שלא שווה למחזר. על מנת לדעת באמת האם שווה לכם למחזר פשוט צריך לעשות בדיקה מקצועית ואותה נשמח לעשות עבורכם במערכות המקצועיות שלנו ללא עלות או התחייבות.

רק על ידי בדיקה מקצועית ניתן לדעת בוודאות האם שווה למחזר את המשכנתה או לא. פשוט לוקחים את המשכנתה שיש לכם עכשיו, מעלים אותה על מערכת מקצועית ורואים כמה תשלמו עד סוף החיים שלה. לאחר מכן בונים תמהיל אופטימאלי, אם יש קנסות אז מעמיסים אותם על התמהיל, ואז משווים בין השניים. אם משתלם למחזר אז ממחזרים ואם לא אז לא.

בעיקרון, צריך לבדוק כל יום על ידי שאילת שתי שאלות פשוטות:

  1. האם המצב בשוק התשנה לטובתי? האם הריביות ירדו? אם התשובה היא כן, שווה לבדוק. אם התשובה היא לא, אז ממשיכים הלאה.
  2. האם אני יכול להחזיר עוד כסף כל חודש? אם התשובה היא כן, שווה לבדוק . אם התשובה היא לא, אז ממשיכים הלאה.

אופציה נוספת בה אנשים ממחזרים את המשכנתה היא בשביל להוריד החזר חודשי.

בכל מקרה, אנחנו נשמח לעמוד לשרותכם ולבצע בעבורכם את הבדיקה.

בוודאי. אתם צריכים למחזר רק מה שלא טוב לכם. מה שטוב משאירים!

לאחר שבדקתם וראיתם שיש היתכנות כלכלית מגיע העבודה. תבינו, הבנק בו אתם נמצאים לא רוצה למחזר לכם את המשכנתה. זה לא מעניין אותו. הוא מפסיד כסף. אבל אתם כן רוצים למחזר את המשכנתה בבנק בו אתם נמצאים על מנת לחסוך בירוקרטיה. בשביל שזה יקרה, אתם צריכים להגיש את הבקשה שלכם בבנק נוסף ולקבל מהם הצעה מצוינת. לבנק החדש מדובר על כסף חדש ולכם הם יתאמצו. ואז לבוא לבנק שלכם עם ההצעה הטובה ולבקש שישוו את ההצעה או שאתם עוברים. בדרך כלל הבנק יחליט להרוויח פחות מאשר להפסיד את המשכנתה.

בשלב הראשון אנחנו בודקים האם שווה למחזר את המשכנתה או לא? בשלב השני אנחנו מבינים מכם בדיוק מה הצרכים ומה היכולות שלכם כיום ובעתיד. בשלב השלישי אנחנו אוספים מכם את המסמכים ומכינים תיק מושלם לבנקים. בשלב הרביעי נבנה לכם משכנתה מושלמת ונצא למכרז ריביות אגרסיבי במטרה אחת – לקבל את ההצעה הטובה ביותר על מנת להביא אותה לבנק בו יש לכם משכנתה. בגדול, בתהליך כזה, אנחנו עושים הכל כולל הכול ואתם צריכים לספק מסמכים ולהגיע לחתום. 

המסמך הכי חשוב בשביל לדעת האם שווה למחזר את המשכנתה הוא דוח יתרות לסילוק. בלי הדוח הזה אי אפשר לדעת בוודאות האם משתלם למחזר או לא. את הדוח אתם מוציאים מהאתר של הבנק בו יש לכם משכנתה או דרך שירות הלקוחות. 

כן. כמובן שזה תלוי בשווי הנכס וגובה המשכנתה אבל ברוב המקרים ניתן לבצע מחזור פלוס תוספת ובאמת רוב הלקוחות שכבר עושים מחזור לוקחים תוספת לסגור הלוואות או לכל מטרה אחרת.

אשמח לבדיקה מקצועית של המשכנתה שלי. תודה

עובדים כל הבנקים
מרכז הידע שלנו

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?