יש לכם עסק ואתם צריכים מימון? אתם רוצים לקנות משרד? לאחד הלוואות ולפרוס אותן על מנת לפנות תזרים?

הגעתם למקום הנכון. יש כיום הרבה מאוד פתרונות מימון לבעלי עסקים. אין כבר הרבה סיבות לשכור משרד או לקחת הלוואות קצרות מועד שמלחיצות את התזרים שלכם. אנחנו כאן בשבילכם עם כל הידע, הניסיון והקשרים שצריך.

אני צריך מימון לעסק שלי

לקוחות מרוצים מספרים עלינו

יש לי הלוואות רבות ואני רוצה להוריד החזרים

מן העיתונות - כתבות
ראיונות בטלוויזיה

איך לקחת משכנתה לבית?

מחירי הדירות חייבים לרדת - כוחות השוק חזקים יותר מכל האינטרסנטים

ניהול סיכונים במשכנתאות

שאלות נפוצות

כל בעל עסק בישראל יכול לקבל משכנתה עסקית. משכנתה עסקית היא כלי מימוני חזק מאוד שמאפשר לבעלי עסקים: לעבור משכירות לבעלות על המשרד שלהם. למרכז את כל ההלוואות בעסק ולהוריד החזר חודשי בצורה דרמטית

אפשר למשכן את הבית שלכם או את המשרד ולקחת את כל ההלוואות האלה ולפרוס אותם עד 25 שנים. כלומר, לשחרר אתכם תזרימית לחלוטין. זה פשוט הצלה לבעלי עסקים שמבינים את הכוח של זה. תצרו קשר עכשיו לפגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות

בוודאי וגם באחוזי מימון גבוהים. כלומר אתם יכולים לקחת את גובה השכירות ולהמיר במשכנתה ובדרך זאת להפוך משכירות לבעלות.

בוודאי! אנחנו עובדים מול כולם ויודעים לייצר פתרון אופטימאלי לחלוטין לכל עסקה. בעזרת ניסיון רב שנים וקשרים חזקים, השמיים הם הגבול.

קודם כל צריך שתהיו בעלי עסקים (כולל עוסקים מורשים ופטורים). לאחר מכן נקבע פגישה בשביל להבין לעומק את הצרכים והיכולות שלכם. לאחר מכן נאסוף את המסמכים מכם, נכין תיק מושלם ונגיש אותו לגופי המימון הנכונים ביותר עבורכם. בשלב הבא נבנה תוכנית מימון מושלמת שתתאים לכם ונצא להביא לכם את ההצעה הטובה ביותר שיש. בסופו של דבר, אנחנו עושים את כל העבודה ואתם ממשיכים לעבוד בעסק שלכם  מבלי להפריע לעצמכם.

רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנה שלכם?

עובדים כל הבנקים
מרכז הידע שלנו

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התחלת שיחה
אנחנו זמינים
הי 👋
איך אפשר לעזור לך?